Ray Dolap

RAYLI SİSTEM DOLAP MODELLERİ

Ray Dolap modelleri ile odanızdaki eşsiz zarafet sizlere ergonomik tasarımlarla geliyor. İhtiyaçlarınıza özel ölçülerde üretilen ve mobilyada gerçek kaliteyi sizlere sunan Derya Mobilya hayallerinizdeki tasarımları sizler için üretiyor. Modern ray dolaplar ile ev ve ofis ortamınızı daha şık tasarımlarla göz alıcı hale getirebilirsiniz.

Özel Tasarım Ray Dolaplar

Fabrikasyon ve hazır üretim olmayan ürünlerimiz tamamen profesyonel ustaların el emeği ve göz nuru çalışmaları ile her yer ve ölçü için farklı ve özel tasarımlar ile üretilmektedir.

Masif ve Eskitme Boyalı Şık Gardroplar

Yatak odalarında bulunan en önemli ve en fazla kullanılan mobilyalardan olan gardrop modelleri, şıklığı ve zarafetiyle yatak odanızı dört dörtlük hale getirirken modern tasarımları ve kullanışlı fonksiyonlarıyla da sizlere mükemmel kullanım kolaylıkları sağlayarak hayatınızı daha kolay hale getirmektedir. Aynalı gardrop modelleri, açık gardrop modelleri, raylı gardrop modelleri, kendinden stoperli kapakların bulunduğu gardrop modelleri ile sizlere mükemmel kolaylıklar sağlayan Derya Mobilya, eşsiz kalitesiyle de memnuniyetinizi kazanmaktadır.

Modern Ray Dolaplar ve Ergonomik Ray Dolap Modelleri

Derya Mobilya'nın birinci sınıf kalitede el işçiliği ustalığı ile ürettiği modern tasarımlı ray dolaplar; ev ve iş yeri mobilya uygulamada zirvedeki yerini almıştır. Üretimi sağlıklı hammadde ve organik materyaller kullanılarak yapılan ray dolap modellerimiz kullanıcıları için ergonomik çözümler sunmaktadır.