DERYA PEN HAKKIMIZDA

DeryaPen 1999 yılından itibaren PVC pencere, kapı, alüminyum doğrama, küpeşte, çift cam, mutfak, banyo dolapları ve mobilya sektöründe hizmet veren bir firmadır.

1999 yılında kurulan şirketimiz Winsa üretici bayii olarak 2 merkez, 6 şube ve 10 tali bayii ile hizmet vermektedir.

2000 yılında çift cam üretimine geçilmiştir, böylece pencerenin bütün elemanlarını üreterek tedarikçi firma konumundan üretici firma konumuna geçmiştir.

Çok hızlı büyüyen firmamız yoğun talep karşısında, 2001 yılında Kastamonu merkezde 1.300 m2 kapalı 4.000 m2 açık alana sahip üretim tesisimiz kurulmuştur. İlk şubemizde bu yıl hizmete başlamıştır. Bu tesisin hizmete girmesi ile aylık üretim kapasitesi 50.000 m.tül’e çıkarılmıştır.

Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için 2002 yılında Devrekani şubemizi açtık. 2004 yılında gelen yoğun talepler doğrultusunda mutfak ve banyo dolapları imalatı satışına başlanmış ve aynı zamanda Taşköprü şubemizde hizmete girmiştir. 2005 yılında Pınarbaşı, Azdayav ve Merkez Efendi şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır.

2004 yılının başından itibaren İstanbul ve Kastamonu’da mobilya sektöründe de üretime başlayan firmamız, iç dekorasyonda da hizmet verebilmektedir.

2010 yılından itibaren İnşaat Sektöründe de faaliyetlerimiz devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz siz değerli müşterilerimize ürün kalitesini en üst seviyede tutan anlayışıyla yardımcı olmayı, ürünlerin imalat sürecinden teslim sürecine kadar olan zaman aralığında sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine vazgeçilmez bir değer olarak belirlemiştir.

Yaşam alanınız olan ev ve iş yerlerinize uygun, rahat ve huzurlu bir ortam yaratmak en büyük amacımız. Yılların ve değerli mimarlarla çalışmış olmanın bize kattığı tecrübe sayesinde kalitemizden ödün vermeyerek bu günlere gelebilmemiz duyduğunuz güveni hiçbir zaman yıkmamak için çalışmamız sayesindedir.

HEDEFİMİZ

Güzel dostluklar kurmak ve memnun ayrılan müşterilerimizle alışverişimizi devamlı kılmaktır. Bunun en önemli yolu da yaptığımız işi kaliteli, zamanında ve en uygun fiyatla müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

DeryaPen olarak vizyonumuz plastik pencere, mobilya ve iç dekorasyon sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmek, kişiye özel hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmek, sizlere pencere ve mobilyanın estetik, kaliteli ve ekonomik olarak uygun halde sunumunu günümüzün teknolojik gelişmeleriyle bağlantılı bir şekilde oluşturmaktır.